Круглий стіл «Ставлення кримської молоді до Європи та європейських цінностей»

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» 30 листопада 2010 року проведе круглий стіл «Ставлення кримської молоді до Європи та європейських цінностей».

Мета заходу – привернути увагу експертного співтовариства і представників третього сектору Криму на проблеми, виявлені в ході соціологічного дослідження «Ставлення кримської молоді до Європи та європейських цінностей».

На круглому столі обговорюватимуться наступні питання:

  • результати соціологічного дослідження «Ставлення кримської молоді до Європи та європейських цінностей»;
  • чим поняття «ідентичність» є для кримської молоді і чи вибирає кримська молодь в якості своєї ідентичності європейську;
  • сучасний стан роботи та взаємодії громадських організацій Криму, що займаються питаннями популяризації Європи, основних європейських програм і європейських цінностей.

До участі у заході запрошуються представники аналітичних центрів, громадських організацій, ЗМІ та органів влади Криму.

Зареєструватися на захід можна, зателефонувавши за телефонами: (0652) 70-60-73 або (066) 00-89-666 або надіславши заявку (у вільній формі) на адресу: svitlo.simferopol@gmail.com.

У випадку виникнення питань і коментарів звертайтеся до менеджера проекту «Європейська ідентичність кримської молоді» Антона Плаксуна (тел.: (050) 397-92-23, email: svitlo.simferopol@gmail.com).

Місце проведення круглого столу: м. Сімферополь, Інформаційний прес-центр, вул. Севастопольська, 8, оф.106.

Час проведення: з 10:30 до 13:00.

Контакти: Нікіта Шабанов, Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло», +38 066 00-89-666, +38 0652 70-60-73, svitlo.simferopol@gmail.com.

* * *

Круглий стіл проходить у рамках проекту «Європейська ідентичність кримської молоді», який реалізує Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту «Європейська ідентичність кримської молоді» є інформування і організація дискусії щодо європейської ідентичності та європейських цінностей, формування у кримської молоді інтересу до Європи, європейських цінностей та європейської інтеграції.

Сімферопольська міська громадська молодіжна соціально-екологічна організація (СМГМСЕО) «Світло» утворена в 2005 році. Метою організації є задоволення та захист законних соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі і АР Крим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: