Круглий стіл “Що ми очікуємо від євроінтеграції?” у Сімферополі

11 грудня 2005 року в Сімферополі на базі Інформаційно-методичного центру міжкультурної просвіти і толерантності відбувся круглий стіл "Що ми очікуємо від євроінтеграції?".

      11 грудня 2005 року в Сімферополі на базі Інформаційно-методичного центру міжкультурної просвіти і толерантності відбувся круглий стіл “Що ми очікуємо від євроінтеграції?”. Захід проводився завдяки спільній ініціативі Регіонального ресурсного агентства “Крим-Перспектива” та Головного управління зовнішніх зв’язків і міжрегіонального співробітництва Ради міністрів АРК за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Круглий стіл мав на меті з’ясувати ставлення громадськості Криму до питань євроінтеграції України та виявлення громадських організацій, що мають потенціал працювати в напрямку поширення відповідної інформації. До участі в роботі круглого столу було запрошено більше 40 представників громадських організацій Криму, влади і вузів. В рамках роботи було проведено дискусії з таких тем як ставлення жителів Криму до євроінтеграційного курсу України, можливості для України і Криму сьогодні і в майбутньому, що їх відкривають відносини з ЄС, побоювання і сумніви громадськості України і Криму. Учасники обговорили шляхи і методи поширення інформації, шляхи взаємодії НУО та ЗМІ, НУО та органів влади у поширенні знань і забезпеченні громадського обговорення всіх ініціатив, що стосуються евроінтеграційних прагнень України.

Серед учасників круглого столу було поширено пакет інформаційних матеріалів, наданих МФ “Відродження” і Представництвом Європейської комісії в Україні щодо структури ЄС, діяльності окремих інститутів ЄС, історії відносин між Україною та ЄС, стану виконання Плану дій Україна-ЄС, друкованих та електронних джерел інформації.

Основні рекомендації, які було висловлено, стосуються стимулювання дискусій різного рівня; сприяння формуванню громадської думки через регулярні статті, телепрограми; розширення просвітницьких кампаній для різних верств населення та владних структур усіх рівнів.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: