Круглий стіл “Розширення Шенгену — наслідки для України”

15 лютого 2008 року в приміщенні готелю "Русь" за адресою: Київ, Госпітальна, 4,  Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України (за підтримки Європейської прогами  Міжнародного фонду "Відродження") проводить круглий стіл на тему "Розширення Шенгену  — наслідки для України".

15 лютого 2008 року Центр миру, конверсії та зовнішньої політики  України проводить круглий стіл “Розширення Шенгену — наслідки для України” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду  “Відродження”.  Захід відбудеться у приміщенні готелю “Русь” за адресою: Київ, вул. Госпітальна, 4.

Під час круглого столу відбудеться презентація результатів громадського моніторингу діяльності візових центрів, здійсненого Центром миру, конверсії та зовнішньої політики  України у грудні 2007 — січні 2008 р.

Передбачається обговорення наступних тем:

  • Ситуація з перетином кордону Україна-ЄС та видачею віз новими шенгенськими державами, що склалася після розширення Шенгенської зони 21 грудня 2007 року. Погляд з України та з країн ЄС.
  • Громадські ініціативи в галузі візової політики.
  • Діяльність посередницьких візових центрів та їх вплив на ситуацію з видачею віз ЄС громадянам України
  • Попередня оцінка стану реалізації Угоди про спрощення отримання віз між Україною та ЄС.
  • Відображення візових питань в Новому базовому договорі між Україною та ЄС.
  • Перспективи встановлення безвізового режиму

 До участі в роботі круглого столу запрошені представники державних органів України, консульських установ країн Європейського Союзу, аналітики, науковці, журналісти а також з  доповідями по зазначених проблемах виступатимуть Олександр Сушко, Олексій Врадій, Ірина Сушко (ЦМКЗПУ), Валерій Чалий (Центр Разумкова), Орися Луцевич (Фонд “Відкрита Україна”).

З питань участі звертайтеся до контактних осіб:

Ірина Сушко 8 050 382 70 98, Людмила Мовчанюк 238-68-43

 

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: