Круглий стіл «Орієнтир – прозорі та відкриті закупівлі»

3 грудня 2015 року об 11.00 в Навчально-методичному центрі профспілок (м. Чернігів, вул. Шевченка 105а, ауд. 201) відбудеться круглий стіл «Орієнтир - прозорі та відкриті закупівлі» в

3 грудня 2015 року об 11.00 в Навчально-методичному центрі профспілок (м. Чернігів, вул. Шевченка 105а, ауд. 201) відбудеться круглий стіл «Орієнтир – прозорі та відкриті закупівлі» в

Представники громадської організації «Чернігівський Центр Прав Людини» презентують Аналітичний звіт за результатами проведеного громадського моніторингу державних закупівель в сфері освіти.

Запрошуємо до участі в обговоренні голів, секретарів та членів комітетів з конкурсних торгів бюджетних установ міста Чернігова, замовників та потенційних учасників процедур державних закупівель, представників громадських організацій та ЗМІ. 

Метою проекту «Громадський контроль та боротьба із корупцією в сфері держзакупівель на Чернігівщині», що здійснюється Чернігівським Центром Прав Людини за підтримки Програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження», є здійснення громадського контролю за процесом державних закупівель в освітній сфері міста Чернігова.

Контакти: Олександр Підгорний, (0462) 67-75-75,  pravo@cn.relc.com  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: