Круглий стіл на тему: «Захист прав інвесторів у сфері будівництва»

26 жовтня 2010 року об 11.00 у Прес-центрі інформаційної агенції ЛігаБізнесІнформ (м.Київ, вул. Т. Шамрило, 23) відбудеться круглий стіл на тему: «Захист прав інвесторів у сфері будівництва».

Мета круглого столу: публічне обговорення експертами, учасниками будівельного ринку та широке висвітлення в ЗМІ проблеми захисту прав інвесторів у житлове будівництво України, перспектив повернення їх довіри до забудовників та влади.

Головні питання для обговорення:

  • Роль та місце приватних інвестицій у житловому будівництві в Україні.
  • Відповідальність компаній-забудовників за порушення термінів введення будинків в експлуатацію.
  • Роль держави, органів місцевого самоврядування та громадських організацій у захисті прав приватних інвесторів у житлове будівництво України.
  • Законодавство України в сфері захисту прав приватних інвесторів у житлове будівництво: реалії сьогодення.

До участі у круглому столі запрошені:

Голова правління Асоціації інвесторів будівництва жилого будинку Валерій Биковець, Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексій Гончарук, представники Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Підкомітету з питань будівництва та архітектури Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, Державної архітектурно-будівельної інспекції, громадських організацій, КМДА, Головного управління житлового забезпечення м. Києва, Компаній-забудовників, Комерційних банків, Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, Прокуратури, Державного комітету України із земельних ресурсів, місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, Міжнародного фонду «Відродження», Народні депутати України та інші.

Організатор: Асоціація інвесторів будівництва жилого будинку, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: тел: 044-229-57-79, моб: 095-638-95-35, e-mail: press@investhelp.com.ua. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація на сайті: www.investhelp.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: