Круглий стіл на тему “Вибори і європейський вибір”

10 вересня 2007 року о 11 годині в м. Києві, в приміщенні конференц-залу готелю "Київ" розпочне свою роботу круглий стіл "ВИБОРИ І ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР", організований Комітетом виборців України за сприяння Міжнародного фонду "Відродження".  

10 вересня 2007 року о 11 годині в м. Києві, в приміщенні конференц-залу готелю “Київ” розпочне свою роботу круглий стіл “ВИБОРИ І ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР”, організований Комітетом виборців України за сприяння Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою круглого столу є  аналіз стану та проблеми дотримання взятих Україною засадничих міжнародних зобов’язань в діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування і оцінка впливовості та політкоректності агітаційної діяльності політичних партій та блоків у питаннях мов національних меншин, самоврядуванні та євроінтеграції на ВИБОРАХ – 2007.

У роботі “круглого столу” візьмуть участь провідні українські політологи, представники органів державної влади, лідери політичних партій, недержавних організацій, Центральної виборчої комісії, народні депутати України, журналісти.

Контакти:

Ігор Попов — голова правління КВУ

Наталія Линник – керівник проекту

E-mail: pressa@cvu.kiev.ua

тел./факс: (044) 254-2526

адреса сайту: www.cvu.org.ua 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: