Круглий стіл на тему “Інтеграція молодіжного руху України до європейської спільноти

24 листопада 2006 року відбудеться круглий стіл на тему "Інтеграція молодіжного руху України до європейської спільноти". Круглий стіл проходитиме в рамках проведення в Україні Європейської кампанії "Всі різні — всі рівні". Метою проведення заходу є визначення механізму конструктивної співпраці між владою, молодіжною громадськістю, міжнародними та вітчизняними організаціями з метою спрямування спільних зусиль для повноцінної інтеграції молодіжного руху України до європейської спільноти.  До участі у круглому столі запрошено представиків Міністерства України у справах сім"ї, молоді та спорту, Українського молодіжного форуму, ПРООН, молодіжних громадських організацій України.

24 листопада 2006 року відбудеться круглий стіл на тему “Інтеграція молодіжного руху України до європейської спільноти”. Круглий стіл проходитиме в рамках проведення в Україні Європейської кампанії “Всі різні — всі рівні”.

Метою проведення заходу є визначення механізму конструктивної співпраці між владою, молодіжною громадськістю, міжнародними та вітчизняними організаціями з метою спрямування спільних зусиль для повноцінної інтеграції молодіжного руху України до європейської спільноти. 

До участі у круглому столі запрошено представиків Міністерства України у справах сім”ї, молоді та спорту, Українського молодіжного форуму, ПРООН, молодіжних громадських організацій України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: