Круглий стіл на тему «Європейська та євроатлантична інтеграція України: здобутки 2009 року»

5 лютого 2010 року в Чернігові за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбудеться круглий стіл на тему «Європейська та євроатлантична інтеграція України: здобутки 2009 року», організований «Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень».

«Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» як неурядовий аналітичний центр приділяє значну увагу інформуванню громадськості Чернігівської області про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. На даний час організацією реалізується проект «Європейські зустрічі на Поліссі» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», що передбачає проведення низки просвітницьких заходів з метою популяризації та роз’яснення особливостей інтеграційного курсу України до ЄС та НАТО.

В рамках цього проекту Поліським фондом спільно з Управлінням внутрішньої політики Чернігівської обласної державної адміністрації буде проведено круглий стіл на тему «Європейська та євроатлантична інтеграція України: здобутки 2009 року». На заході планується обговорити динаміку відносин України з Європейським Союзом та НАТО протягом 2009 року, перспективи подальшого розвитку інтеграційних процесів.

До участі запрошені представники Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, експерти провідних українських аналітичних центрів, державні службовці, представники політичних сил та громадських організацій Чернігівщини.

Час проведення заходу: з 11-ї до 13-ї години 5 лютого 2010 року.

Місце проведення: конференц-зала готелю «Придеснянський» (адреса: м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-а).

Реєстрація розпочинається о 10.30.

Контакти організаторів:

«Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», тел./факс: +38 0462 661127, e-mail: info@pfirs.org

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: