Круглий стіл на тему “Де взяти бізнесу гроші, щоб сплатити податки?”

21 червня 2007 року відбудеться круглий стіл на тему "Де взяти бізнесу гроші, щоб сплатити податки?"

21 червня 2007 року відбудеться круглий стіл на тему “Де взяти бізнесу гроші, щоб сплатити податки?”.

Організатори: громадські організації ВГО “Успішна Україна”, “Нова Формація”, УАСБА та ін. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

ВГО “Успішна Україна” збирає однодумців і опонентів для того, щоб представити результати проекту “Публічний діалог щодо альтернативних критеріїв оцінки зміни податкової політики” і поділитися сенсаційними даними – за сьогоднішньої податкової системи практично неможливо отримувати гідний прибуток, чесно сплачуючи всі податки.

Сайти організації: www.uspishnaukraina.com.ua, www.taxes.org.ua

Питання до обговорення:

–         Необхідність реформування податкової системи України і створення умов для отримання відповідного умовам України прибутку при повній сплаті податків;

–         Оголошення про результат проекту “Публічний діалог щодо альтернативних критеріїв оцінки зміни податкової політики”;

–         Ознайомлення з новим критерієм щодо оцінки змін податкової політики;

–         Як боротися з тіньовою економікою, якщо вона вигідна і підприємцям, і чиновникам?

–         Як поєднати зусилля громадських організацій, політичних партій, органів влади для якнайскорішого вирішення нагальних проблем податкової системи та економіки України?

–         Прийняття резолюції (звернення) щодо застосування висновків та аналітичних матеріалів в концепції реформування податкового законодавства і при внесенні змін до чинного податкового законодавства України.

До участі у круглому столі запрошені і підтвердили свою участь представники громадських організацій, політичних партій, органів державної влади (Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств), громадських рад при органах влади, бізнесу, наукових установ, ЗМІ, відомі експерти з питань економіки та політики.

Місце проведення:  прес-центрі Українського національного інформаційного агентства – Укрінформ (м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16)

Час проведення: 10.00-14.00

Контакти:

Лукашенко Лариса – sandra2007@gala.net, тел. (044) 206-04-91, (096) 713-84-34

Чепелюк Василь – Vasyl_Veritas@ukr.net, тел. (066) 726-95-97

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: