Круглий стіл “Гепатит С в Україні: невизнана епідемія. Правовий, медичний та соціальний аналіз”

5 вересня у Києві відбудеться круглий стіл на тему: "Гепатит С в Україні: невизнана епідемія. Правовий, медичний та соціальний аналіз".

Основною метою круглого столу є представлення актуальних даних стосовно поточної ситуації з гепатитом С в Україні, опис та аналіз цієї ситуації буде представлений в звіті, а також круглий стіл має на меті розробку плану спільних дій з партнерськими організаціями та підписання Меморандуму про консолідацію зусиль у сфері допомоги хворим вірусними гепатитами. Програма подальших дій буде розроблена на підставі висновків та рекомендацій експертів, яки приймали участь в підготовці звіту.

Результатами круглого столу стануть розроблена та підписана експертами та громадськими активістами Резолюція з рекомендаціями щодо вирішення проблеми гепатиту С в Україні, а також громадські організації підпишуть Меморандум про співпрацю та спрямування своїх подальших дій для сприяння прийняття державної програми допомоги хворим на гепатит С в Україні.

Учасники круглого столу — експерти, що дали свої рекомендації для вирішення даної проблеми, лікарі, юристи, епідеміологи, представники НДО, ВОЗ та державних структур, а також представники громадських організацій.

Круглий стіл є завершальним етапом проекту “Створення передумов для прийняття державної програми в сфері хронічних вірусних гепатитів в Україні”, який реалізовувався Громадською організацією “М’АРТ” (м. Чернігів) та “Ініціативою допомоги хворим вірусними гепатитами “Долкар” при фінансовій підтримці Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід відбудеться 5 вересня 2009 року  у м. Києві за адресою: бульвар Т. Шевченка, 4, готель “Санкт-Петербург”, конференц-зал “В”.

Контакти:

Вікторія Онищенко

Виконавчий директор

ГО “Ініціатива допомоги хворим вірусними гепатитами “Долкар”

тел. +38 (067) 406-25-41

ел. пошта: khandro75@gmail.com

www. hepatit.org.ua

Юлія Гордонна, асистент програми “Громадське здоров’я”
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: gordonna@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема 44, оф. 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: