Круглий стіл “Єдність громадянського суспільства. Підсумки та подальша стратегія”

10 — 11 лютого 2005 року у Мукачеві Закарпатської області коаліція "Новий вибір-2004" проводить круглий стіл "Єдність громадянського суспільства. Підсумки та подальша стратегія", який відбудеться за участі провідних аналітичних  та моніторингових НУО, що входили до складу коаліції "Новий вибір-2004", членів Ради Коаліції та ряду інших правозахисних, просвітницьких, молодіжних організацій. У заході передбачена участь журналістів регіональних ЗМІ. Напередодні круглого столу ввечері 9 лютого в Ужгороді  заплановано засідання незалежного журналістського клубу "Нетаємна вечеря" за участі членів Ради коаліції "Новий вибір-2004".

Програма круглого столу

 

10 — 11 лютого 2005 року у Мукачеві Закарпатської області коаліція “Новий вибір-2004” проводить круглий стіл “Єдність громадянського суспільства. Підсумки та подальша стратегія”, який відбудеться за участі провідних аналітичних  та моніторингових НУО, що входили до складу коаліції “Новий вибір-2004”, членів Ради Коаліції та ряду інших правозахисних, просвітницьких, молодіжних організацій. У заході передбачена участь журналістів регіональних ЗМІ. Напередодні круглого столу ввечері 9 лютого в Ужгороді  заплановано засідання незалежного журналістського клубу “Нетаємна вечеря” за участі членів Ради коаліції “Новий вибір-2004”.

Круглий стіл ставить за мету надати оцінку ролі та результатів діяльності громадських організацій та моніторингових НУО у виборчий та поствиборчий період,  проаналізувати наслідки суспільно-політичних змін в Україні у різних сферах суспільного життя і участі у них громадських організацій задля  вироблення плану дій та загальної стратегії розвитку громадянського суспільства напередодні  парламентських виборів 2006 року.

Формат зустрічі у Мукачеві передбачає після закінчення презентаційної частини заходу із закарпатськими громадськими організаціями розпочати засідання із стратегічного планування діяльності НУО.

До складу Оргкомітету круглого столу входять лідери неурядових організацій з різних регіонів України, члени Ради коаліції. Загальне координування заходу здійснюють “Європа XXI”, Суспільно-гуманітарний консорціум “Генеза”, ГО “Карпатський дім” за фінансового та експерного сприяння Міжнародного Фонду “Відродження”.

Місце проведення круглого столу: м. Мукачево, Сесійна зала міської ратуші та конференц-зал готелю “Стар”.

Рада коаліції громадських організацій “Новий вибір-2004”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: