Круглий стіл «Чи наблизив Україну до країн Шенгену збір біометричних даних?»

9 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 у приміщенні інформаційного агентства “УКРІНФОРМ”, (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16), відбудеться круглий стіл на тему “Чи наблизив Україну до країн Шенгену збір біометричних даних?”

9 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 у приміщенні інформаційного агентства “УКРІНФОРМ”, (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16), відбудеться круглий стіл на тему “Чи наблизив Україну до країн  Шенгену збір біометричних даних?”

 У грудні 2015 року Україна отримала від Європейської комісії позитивний звіт щодо завершення виконання Плану дій з візової лібералізації, зокрема у сфері реформи безпеки документів та запровадження біометричних закордонних паспортів.

Хоча випуск біометричних документів було частково відрегульовано, все ще залишається під питанням належний рівень організації підрозділами Державної міграційної служби прийому та обробки документів заявників (великі черги та висока вартість).

З огляду на те, що на  початку 2016 року розпочався процес оформлення нових паспортів громадянина України у вигляді ID-карток, які міститимуть біометричні дані, актуальним залишається питання технічної готовності територіальних підрозділів ДМС приймати документи на виготовлення паспортів та встановлення вартості таких документів для населення.

Експерти презентують результати соціологічного опитування заявників ДМС, яке було проведено ГО  “Європа без Бар’єрів”  восени 2015 року в Києві, а рамках проекту “Моніторинг впровадження біометричних технологій у візово-міграційній практиці”, що реалізовується за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”

Контакти: Мар’яна Кузьо maryana.kuzio@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: