Круглі столи «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників»

Круглі столи на тему «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників» пройдуть в Кіровоградській області.

Круглі столи на тему «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників» пройдуть в Кіровоградській області.

В рамках заходів обговорюватимуться виклики та загрози для аграрного сектору України, йтиме мова про шляхи модернізації сільського господарства з огляду на можливості Угоди про Асоціацію з ЄС, способи та стимули активізації місцевих ініціатив з метою розвитку дрібного підприємництва, кооперації, впровадження перспективних видів рослинництва та тваринництва, органічного землеробства, сільського туризму, успішного збуту сільгосппродукції.

До участі запрошуються представники фермерських та особистих селянських господарств, малого бізнесу, кооперативів, представники органів місцевого самоврядування та всі інші, хто цікавиться проблемами розвитку сільського господарства.

Учасники «круглих столів» відповідно до їх тематики отримають брошуру з інфографікою. Її електронний варіант доступний для перегляду за посиланням

Графік проведення «круглих столів»:

Бобринець – 27 жовтня 2015 року,

Новомиргород – 28 жовтня 2015 року;

Олександрія – 29 жовтня 2015 року.

Початок заходів о 10.00.

Аналогічні заходи у вересні вже пройшли в Полтавській області та в листопаді 2015 року будуть організовані в Чернівецькій області.

 «Круглі столи» проводяться в рамках проекту «Діалог щодо дій дрібних сільгоспвиробників в умовах асоціації з ЄС», що реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень у партнерстві з Полтавським, Кіровоградським центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації, Товариством «Український народний дім в Чернівцях» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Людмила Чабак, т066 9783411, siverian@gmail.com, Олександр Шрамко, 0975888996, o.shramko@i.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: