Кров російських інтелектуалів для українських військових

23 лютого, в Головному військовому клінічному госпіталі у Києві представники російського інтелектуального середовища здавали кров для українських військових, поранених у зоні АТО.

23 лютого, в Головному військовому клінічному госпіталі у Києві представники російського інтелектуального середовища здавали кров для українських військових, поранених у зоні АТО. Серед них були Президент Інституту економічного аналізу Андрій Ілларіонов, юрист-міжнародник Павло Басанець, економічний експерт Наталія Пивоварова. А от Андрію Піонтковському, незалежному експерту, відомому в Україні, який дуже хотів долучитися до своїх колег, лікарі заборонили бути донором через не дуже задовільні медичні показники. Компанію російським інтелектуалам склав Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження», який також здав кров.

Ця ідея з’явилася у ході роботи круглого столу «Україна-Росія: діалог під час конфлікту», який проходив у Києві 21 лютого. Його учасники зібралися для пошуку способів діалогу між інтелектуальними спільнотами України та Росії, щоб позначити шляхи подолання конфлікту.

Як підкреслив Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження», Євген Бистрицький: «Одноденна дискусія українських та російських представників інтелектуальних середовищ двох країн на тлі військового конфлікту продемонструвала спільне розуміння його чинників та той факт, що він є безпосереднім наслідком авторитарної і агресивної природи путінського режиму. Були визначені напрямки спільних дій та міжнародних зусиль, важливих для подолання конфлікту».

Організатори зазначають, що це не одноразовий захід.  План дій щодо наступних зустрічей та розширення кола експертів та аналітиків вже у роботі.

Варто зазначити, що в лікарні з розуміння поставилися до символічної акції росіян й турботливо та уважно обстежували та давали рекомендації. В особистому спілкуванні медсестра госпіталю сказала, що в них таке відбувається вперше.

Фотоальбом

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: