«Криза ліберальної демократії та шлях України» – повний відеозапис дискусії в Харкові

У Харкові говорили про те, як посилення антиліберальних настроїв в Європі позначається на українській дійсності.

1 листопада Центр ліберальної сучасності, Міжнародний фонд «Відродження», почесне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Харкові та Громадське ТВ провели відкриту дискусію на тему «Криза ліберальної демократії та шлях України».

Який вплив має криза ліберальної демократії та зростання антиліберальних сил в Європі на Україну? Що означає внутрішня слабкість ЄС для України? У світлі президентських та парламентських виборів наступного 2019 року, виникає невизначеність та непевність щодо майбутнього розвитку країни. Чи залишиться Україна на шляху демократичного оновлення, чи візьмуть верх радикальні і деструктивні сили? Як співвідносяться національне відродження та відстоювання національної незалежності в ситуації російської агресії та ліберально-демократичних цінностей, які мотивували Євромайдан? Яку роль відіграють та здатні надалі відігравати громадянське суспільство та ЗМІ на шляху України до ліберальної демократії?

Відповіді на ці запитання шукали:

  • Сергій Жадан, письменник, поет і перекладач, Харків
  • Ральф Фюкс, генеральний директор Центру Ліберальної сучасності, Берлін
  • Зураб Аласанія, генеральний директор Національної телекомпанії України, Харків /Київ
  • Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”, Київ 

Модерувала зустріч Наталія Гуменюк, українська журналістка-міжнародниця, співзасновниця і голова ГО «Громадське телебачення.

Наступна відкрита розмова на таку ж тему відбудеться 8 листопада в Дніпрі. Детальніше про учасників і локацію – на Facebook-сторінці події.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: