Кримську молодь знайомитимуть із питаннями європейської ідентичності Криму

17-19 грудня 2010 року в у м. Ялта Cімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» проведе триденний тренінг на тему «Європейська ідентичність кримської молоді».

На тренінгу будуть розглянуті різні аспекти поняття «Європа» та питання європейської ідентичності України і Криму зокрема. Учасники тренінгу отримають інформацію про різні європейські інститути та програми, особливо про ті, що мають важливе значення для молоді. Також у рамках тренінгу будуть презентовані можливості участі в європейських навчальних та культурних програмах і надана корисна інформація про роботу Центрів європейської інформації Криму.

Тренери – фахівці з питань європейської інтеграції Олександра Целіщева і Андрій Круп’як (Центр регіонального розвитку «Топ-Кая»).

Участь у тренінгу безкоштовна, організатори забезпечують проживання, харчування та транспортування учасників. Тренінг буде відбуватися в Центральному військовому санаторії «Ялтинський».

Учасники даного семінару отримають можливість взяти участь у молодіжному конкурсі міні-грантів «Я – європеєць».

Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету та написати есе на тему «Європейська ідентичність кримської молоді». Есе з анкетою слід надіслати на адресу svitlo.simferopol@gmail.com до 16 грудня.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Європейська ідентичність кримської молоді», що реалізується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Микита Шабанов, Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло», +38 (066) 00-89-666, +38 (0652) 70-60-73, svitlo.simferopol @ gmail.com.

***

Метою проекту «Європейська ідентичність кримської молоді» є інформування і організація дискусії щодо європейської ідентичності та європейських цінностей, формування у кримської молоді інтересу до Європи, європейських цінностей та європейської інтеграції.

Сімферопольська міська громадська молодіжна організація (СГОМО) «Світло» створена в 2005 році. Метою організації є задоволення та захист законних соціально-економічних та інших прав і інтересів жителів Криму, а також сприяння вдосконаленню інтелектуальних можливостей та потенціалу кримської молоді. За роки свого існування громадська організація «Світло» організувала і провела велику кількість різних інформаційно-просвітницьких акцій у Сімферополі і АР Крим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: