Кримчанам нададуть консультації щодо житлових субсицій

3 серпня 2011 року об 11 годині у Сімферополі в Інформаційному прес-центрі (Севастопольська 8, к.106) відбудеться презентація проекту «Субсидія – ясна та корисна (?) (!)»

3 серпня 2011 року об 11 годині у Сімферополі в Інформаційному прес-центрі (Севастопольська 8, к.106) відбудеться презентація проекту «Субсидія – ясна та корисна (?) (!)», який реалізує громадська організація «Регіональна Рада Експертів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».  

У прес-конференції візьмуть участь:

Керівник проекту – Тетяна Клименко,
Юрист проекту – Наталя Усатенко,
Консультант – Олександра Головкова.

 

Під час презентації буде представлено результати соціологічного дослідження, здійсненого в межах проекту. Буде також надано відповіді на перші питання, які надійшли до юридичної приймальні проекту.

Для журналістів буде підготовлено карту інформаційних подій проекту на найближчий місяць.

Метою проекту «Аналіз ефективності механізму надання субсидій у сфері житлово-комунального господарства», що здійснюється Сімферопольською міською громадська організацією “Регіональна Рада Експертів”за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду “Відродження” є антикризові рекомендації та захист прав населення у сфері надання житлово-комунальних субсидій.

Контакти: ГО “Регіональна Рада Експертів”, ark.ekspert@gmail.com.

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: