Кременчуцькі активісти розроблять туристичний маршрут “Кроками світових геніїв”

У Кременчуці (Полтавська область) презентовано культурно-освітній проект “Кроками світових геніїв” – унікальний туристичний маршрут Кременчуком”

14 вересня у Кременчуці (Полтавська область) було презентовано культурно-освітній проект “Кроками світових геніїв” – унікальний туристичний маршрут Кременчуком”. Проект здійснює Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Заступник міського голови Віталій Малецький заявив, що влада зацікавлена в успішній реалізації проекту, і пообіцяв підтримку ініціатив, спрямованих на промоцію міста.

Перший захід проекту – вивчення громадської думки кременчужан про культурну спадщину та всесвітньо відомих особистостей, які пов’язані з містом, – пройде на День міста (24-25 вересня). У жовтні працівники культурної сфери отримають нагоду відвідати архіви в Санкт-Петербурзі.

Контакти: Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”, 067 276 88 26, euroclub.kremen@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: