Кременчуцькі активісти популяризували творчість композитора Дмитра Тьомкіна

У Кременчуці (Полтавська область) відбулася прес-конференція за підсумками проекту “Тьомкінські дні 2011 – дні європейської культури у Кременчуці”, присвяченого композиторові, володарю чотирьох “Оскарів” Дмитрові Тьомкіну, який походив із цього міста

30 травня у Кременчуці (Полтавська область) відбулася прес-конференція за підсумками проекту “Тьомкінські дні 2011 – дні європейської культури у Кременчуці”, присвяченого композиторові, володарю чотирьох “Оскарів” Дмитрові Тьомкіну, який походив із цього міста. Проект реалізував Фонд розвитку громади міста Кременчука за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасників прес-конференції поінформували про результати проекту: архівні дослідження кременчуцького періоду життя композитора, розробка та запуск веб-ресурсу www.tiomkin.info, робота пересувного літературно-музичного Клубу імені Дмитра Тьомкіна у школах Кременчука, конкурс малюнків “Творчість Тьомкіна очима юних кременчужан”, круглий стіл “Всесвітньо відомий композитор Дмитро Тьомкін – наш земляк”, концерт-перформанс “Тьомкінські дні 2011”.

Крім того, в межах проекту було встановлено зв’язки з удовою композитора Олівією Тьомкін Дуглас (Великобританія) та продюсером музики Дмитра Тьомкіна Патриком Русом (США). Заплановано, що у вересні вони завітають до Кременчука з дружнім візитом.

Під час реалізації проекту громадськість ініціювала встановлення пам’ятного каменя у Кременчуці на честь Дмитра Тьомкіна. Ініціативу підтримав віце-мер Кременчука Віталій Малецький.

Контакти: Фонд розвитку громади міста Кременчука, Ірина Каць, 050 957 23 86, ns314@ya.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: