Креативна сесія для ІТ-спеціалістів міністерств – Open Data Clinic

28 вересня 2015 року о 16-00 в у приміщенні вільного простору “Счастье HUB” (Паньківська, 14) відбудеться креативна сесія для ІТ-спеціалістів міністерств - Open Data Clinic.

28 вересня 2015 року о 16-00 в у приміщенні вільного простору “Счастье HUB” (Паньківська, 14) відбудеться креативна сесія для ІТ-спеціалістів міністерств – Open Data Clinic. Основні спікери – Ханнес Гассерт – експерт Open Knowledge Foundation з питань відкритих даних, та Денис Гурський – радик Прем’єр-міністра України з питань відкритих даних, керівник SocialBoost.

Формат заходу передбачає, що кожен учасник має підготовлений перелік питань для експерта та як результат отримає відповіді протягом сесії.

Одним із питань, що буде обговорюватися, стане визначення прибутковості та вимірювання суспільно корисного ефекту від відкриття даних. Зокрема, українські держслужбовці отримають багато прикладів електронних послуг, створених на основі відкритих даних, які поєднували в собі комерційну вигоду та суспільну користь. Також мова буде йти про оцінку результатів відкритості та рівень суспільної користі та економічного ефекту від відкриття даних, можливості державно-приватного партнерства у сфері відкритих даних та світову стратегію з відкриття інформації.

Open Data Clinic організовано SocialBoost, InnovaBridge, Державним агентством з електронного урядування за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Швейцарського державного агентства співробітництва.

SocialBoost (http://socialboost.com.ua/) – технологічна громадська організація, яка координує і стимулює діяльність понад 1000 IT-ентузіастів, IT-компаній та державних органів в Україні. Проводить хакатони на соціально-важливі теми, зокрема пов’язані з новітніми медіа, візуалізацією даних та відкритими державними даними. SocialBoost вже розробила державні ресурси data.gov.ua, ogp.gov.ua і десятки інтерактивних карт, сайтів для нішевих спільнот.

Державне агентство з питань електронного урядування України є центральним органом виконавчої влади, який відповідає за реалізацію державної політики у сфері інформатизації, електронного урядування, розвитку інформаційного суспільства в Україні. http://www.dknii.gov.ua/

Контакти:Денис Гурський, SocialBoost, +380 67 644 86 13, denis.gursky@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: