Кожен має право знати про свої права: пересувна експозиція

Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” презентувала пересувну експозицію “Кожен має право знати про свої права”

8-9 червня в Києві Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” презентувала пересувну експозицію “Кожен має право знати про свої права”. Ініціативу втілюють ГО “М’АРТ” і Українська Гельсінська спілка з прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Норвезького гельсінського комітету.

30 стендів доступною мовою розповідають про філософію, історію розвитку концепції прав людини та зміст базових прав і свобод.

З осені експозиція вирушає в подорож містами України. Зацікавленим в організації виставки в певному місті слід зв’язатися з координаційною групою програми “Розуміємо права людини” через електронну адресу rozumiemopravaludyny@gmail.com.

Фото з експозиції

Всеукраїнська освітня програма
“Розуміємо права людини”
rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: