Ковельські активісти планують розвивати паркур і стритворкаут

2 лютого о 12:00 у місті Ковель (Культурно-просвітницький центр, вул. Незалежності, 89) презентують проект “Створення якісної спортивної інфраструктури для сприяння фізичному розвитку молоді Ковеля”, спрямований на розвиток паркуру та стритворкауту

2 лютого о 12:00 у місті Ковель (Культурно-просвітницький центр, вул. Незалежності, 89) презентують проект “Створення якісної спортивної інфраструктури для сприяння фізичному розвитку молоді Ковеля”, спрямований на розвиток паркуру та стритворкауту. Проект став одним із переможців першого туру обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проблема створення єдиного тренувального майданчика для стритворкауту й паркуру існує вже два роки. Щоб вирішити це питання, ковельські активісти хочуть налагодити діалог із місцевою владою та заручитися її підтримкою. Тому на прес-конференцію запросили депутатів Ковельської міської ради, заступника міського голови, начальника спорткомітету міськради, представників громадських організацій, спортивних клубів тощо.

Паркур – фізична дисципліна, у якій тренуються долати будь-які перешкоди на своєму шляху через пристосування рухів тіла до особливостей місцевості.

Стритворкаут – тренування на турніку, брусах, яке відбувається тільки на свіжому повітрі (так звана вулична силова гімнастика, у якій переважають вправи, що виконуються вагою тіла).

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 723803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: