Ковельська влада готова створити тренувальний майданчик для паркуру та стритворкауту

Активісти Ковеля (Волинська область) зібрали понад 1300 підписів під зверненням до міської влади з проханням обладнати тренувальний майданчик для паркуру та стритворкауту

Активісти Ковеля (Волинська область) зібрали понад 1300 підписів під зверненням до міської влади з проханням обладнати тренувальний майданчик для паркуру та стритворкауту. Звернення ініціював Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами ініціаторів, батьки підтримують цю ініціативу, адже зі створенням спеціального місця вони будуть знати, де зараз їхні діти, що вони не з пляшкою пива й цигаркою в сумнівній компанії сидять десь у під’їзді, а займаються спортом у безпечному місці під наглядом тренера.

Заступник міського голови Ігор Прокопів запевнив, що влада підтримує таку ініціативу й готова сприяти її реалізації. Проблема тільки в тому, що для надання дозволів на земельну ділянку під майданчик потрібно врегулювати правове поле функціонування майбутнього майданчика, оскільки немає жодних нормативних документів, які повністю регулюють створення подібних спортивних об’єктів.

Що ж до фінансового забезпечення майданчика, то, за словами ініціаторів проекту, наразі готується кошторисна документація й ведуться переговори з меценатами й деякі з них уже погодилися надати фінансову підтримку. Зробити свій внесок можуть також усі небайдужі: відкрито рахунок для побудови майданчика, а в деяких школах поставлять скриньки для благодійних пожертв.

Якщо на найближчій сесії міськради буде ухвалено позитивне рішення, то облаштувати майданчик обіцяють уже до літа.

Паркур – фізична дисципліна, у якій тренуються долати будь-які перешкоди на своєму шляху через пристосування рухів тіла до особливостей місцевості.

Стритворкаут – тренування на турніку, брусах, яке відбувається тільки на свіжому повітрі (так звана вулична силова гімнастика, у якій переважають вправи, що виконуються вагою тіла).

Понад 300 спортсменів займаються паркуром і стритворкаутом у Ковелі, одначе спеціалізованого місця для тренувань у місті досі нема.

{qtube vid:=6trYW9OdSlc w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=WV0yWYSMAi8 w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 723803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: