Ковельська міськрада затвердила громадську концепцію розвитку велоінфраструктури

25 квітня депутати Ковельської міської ради одноголосно проголосували за ухвалення Концепції розвитку велосипедної інфраструктури

25 квітня депутати Ковельської міської ради одноголосно проголосували за ухвалення Концепції розвитку велосипедної інфраструктури. Документ розробив Волинський Інститут Права спільно з Асоціацією розвитку туризму Волині за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Документ офіційно декларує наміри міської ради створювати умови для велосипедистів і містить схему майбутніх велосипедних шляхів”, – повідомив голова Асоціації розвитку туризму Волині Юрій Моклиця.

Під час сесії один із депутатів оприлюднив запит до представників органів державної влади, в тому числі до голови Волинської обладміністрації Бориса Клімчука, щодо забезпечення відповідних умов для безпечного руху пішоходів і велосипедистів на ділянці міжнародної траси “Київ – Ягодин” (М-07), яка проходить територією міста. За статистикою, саме на цій ділянці існує найбільша небезпека для учасників руху.

На Волині це третій документ, спрямований на розвиток велосипедного руху (інші два вже затверджено в Луцьку й Рожищах).

Контакти:
Волинський Інститут Права
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.info.vip@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: