Координатори шкільних євроклубів Рівненщини навчалися у Школі Європейської Інтеграції

25 координаторів шкільних євроклубів Рівненської області пройшли «Школу Європейської Інтеграції», яка відбулася 24-28 березня 2010 року в Рівненській державній обласній бібліотеці на базі Центру європейської інформації, створеного за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Триденна «Школа Європейської Інтеграції», проведена на базі Центру європейської інформації у м. Рівне, складалася з циклу навчально-методичних семінарів і тренінгів (3 одноденних семінари, 1 дводенний тренінг), що покликані сприяти покращенню ефективності роботи шкільних європейських клубів Рівненської області.

Координатори шкільних євроклубів Рівненської області пройшли навчання в інтерактивній формі за темами: “Євросоюз, євроінтеграція, Євроклуби”; “Створення шкільного Євроклубу, змістовне наповнення діяльності”,; “Взаємодія з органами влади, бізнесом, НГО та ЗМІ”; “Написання проектів та фандрейзинг” (2 дні). Крім того була проведена лекція на тему: «Навіщо нам Європейська інтеграція», яку провів Санжаревський О. І. – експерт з питань Європейської інтеграції. Також на професійному рівні були проведені Юрієм Пасочником дебати на тему: «Україні варто бути членом ЄС».

Учасники заходу надзвичайно позитивно оцінили змістовний та організаційний рівень “Школи Європейської Інтеграції”, відзначили високий рівень тренерів та лекторів, а також її цікаве та корисне тематичне наповнення.

“Семінари пройшли на високому методичному рівні. Позитивним та ефективним є використання інтерактивних технологій“, – зазначає Бурачинська Наталія Степанівна, с. Нова Любомирка, Рівненський район.

Саливанюк Орися Володимирівна, м. Рівне, коментує: “Відбулися надзвичайно цікаві тренінги, навчальні сесії, що безумовно будуть корисними у подальшій роботі шкільних Євроклубів“

Хомич Олена Миколаївна, вчителька з м. Сарни, наголошує, що “Задоволена спілкуванням з колегами та доброзичливою атмосферою, яку створював, контролював та спрямовував вміло тренер“.

Організатори Школи Європейської Інтреграції:

  • Центр європейської інформації м. Рівне
  • Регіональний благодійний фонд «Рівне. Європейський вибір»
  • Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Євроклуб»
  • ВГО “Українська асоціація досліджень європейської спільноти” UECSA
  • Рівненська державна обласна бібліотека

Партнери у здійсненні заходу:

  • Управління освіти та науки Рівненського міськвиконкому та Рівненської області;
  • Відділ міжнародних зв’язків та європейської інтеграції Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА)

 

Контакти: Гаюн Тарас, координатор проекту, тел. 096 1314839, 095 1525262., ел. пошта: t.hayun@gmail.com

***

Центр європейської інформації у м. Рівне створено Регіональним благодійним фондом «Рівне. Європейський вибір» у співпраці і на базі Рівненнської обласної державної бібліотеки та входить до Мережі Центрів європейської інформації.

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: