Контроль за процесами формування місцевих бюджетів охорони здоров’я: Луганська область

28- 29 січня 2016 за підтримки обласного департаменту охорони здоров'я у Новопскові пройшла робоча зустріч з питань участі громадських організацій у процесах формування місцевих бюджетів охорони здоров'я і контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

28- 29 січня 2016 за підтримки обласного департаменту охорони здоров’я у Новопскові пройшла робоча зустріч з питань участі громадських організацій у процесах формування місцевих бюджетів охорони здоров’я і контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

 У робочій зустрічі брали участь начальник фінансового управління обласного департаменту Катасанова Г.В., керівники 10 обласних лікарень і диспансерів, 15 громадських та пацієнтських організацій.

 В рамках робочої зустрічі було проведено два круглих столи, тренінг і ділова гра. Учасники зустрічі обговорили питання про доступність бюджетної інформації і можливостях оформлення «громадянського бюджету» охорони здоров’я, поліпшення взаємодії громадських організацій з медичними установами, особливостей роботи з бюджетним календарем і бюджетним запитом, можливостей та ризиків впровадження на рівні медичних установ регіону «бюджету, орієнтованого на пацієнта ».

Аналітичні матеріали

Зустріч проводилася за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: БЛ «Соціум», 095-242- 51-24

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: