Конкурсний відбір міст для проведення семінарів по програмі “Сусідська взаємодопомога”

Харківське обласне громадське об'єднання “Асоціація розвитку спільнот” проводить конкурсний відбір українських міст для проведення семінарів за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”

Харківське обласне громадське об’єднання “Асоціація розвитку спільнот” проводить конкурсний відбір українських міст для проведення семінарів за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У трьох відібраних містах буде проведено навчально-організаційні семінари для представників громади, ініціативних груп громадян, місцевих громадських організацій, органів влади, органів місцевого самоврядування, муніципальних закладів, органів самоорганізації населення (ОСН) та міліції. Навчання є безкоштовним. Організатори беруть на себе витрати на харчування й роздаткові матеріали для учасників.

Для участі в конкурсі на електронну адресу CDA@social.kharkov.ua слід подати заповнену анкету, яку розгляне експертна група проекту. Останній строк подання анкет – 18:00 8 листопада.

Критеріями відбору міст-переможців є:
• наявність будь-якого позитивного досвіду партнерських відносин між представниками громади, ініціативних груп громадян, місцевих громадських організацій, органів влади, органів місцевого самоврядування, муніципальних закладів і міліції;
• наявність ініціативної групи, що має на мети ініціювати позитивні зміни у своїй громаді;
• можливість безкоштовного надання приміщення для проведення заходу;
• можливість збору зацікавлених громадян і представників організацій і закладів для участі в заході.

“Сусідська взаємодопомога” (“Neighbourhood Watch”) – це метод тісної спільної роботи будинків, під’їздів, приватних господарств, міліції та місцевої влади з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, зменшити небезпеку вчинення злочинів і поліпшити умови проживання. Практика розвинених країн (Велика Британія та США) показує, що “Сусідська взаємодопомога” ефективна для профілактики злочинності та згуртування мешканців для вирішення проблем свого будинку, району чи міста.

Контакти:
Харківське обласне громадське об’єднання
“Асоціація розвитку спільнот”
Маріанна Голованова
(057) 759 80 09
CDA@social.kharkov.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: