Конкурси щодо реформування системи ЖКГ та залучення громадськості до процесу вдосконалення правових актів

Програма «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці із LGI-OSI (Будапешт) оголошує тендер «Реформування системи житлово-комунального господарства» та конкурс «Залучення громадськості до процесу вдосконалення правових актів».

Мета тендеру «Реформування системи житлово-комунального господарства» – сприяти залученню представників громадськості до процесу впровадження в Україні реформи системи житлово-комунального господарства.

До участі запрошуються громадські організації, а також їхні коаліції, мережі, об’єднання.

У рамках тендеру буде підтримано одну проектну пропозицію, яка міститиме комплекс заходів, спрямованих на залучення представників громадськості до створення концепції реформи системи житлово-комунального господарства та вироблення політик з її реалізації, популяризацію та формування позитивного ставлення неурядових організацій та широких кіл громадськості до ідеї та цілей цієї реформи.

Прочитати про умови тендеру і завантажити аплікаційну форму для участі у ньому можна тут.

Мета конкурсу «Залучення громадськості до процесу вдосконалення правових актів» полягає у підготовці громадськістю пропозицій щодо вирішення актуальних проблем місцевого розвитку шляхом розробки, публічного обговорення та громадського лобіювання ухвалення нових та вдосконалення існуючих правових актів органами державної влади та місцевого самоврядування, а також їхніми посадовими особами.

До участі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, органи самоорганізації населення, неприбуткові об’єднання співвласників багатоквартирних будників (ОСББ), а також їхні коаліції, мережі, об’єднання.

Дізнатися про умови конкурсу і завантажити аплікаційну форму для участі у ньому можна тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: