Конкурс журналістських розслідувань на Луганщині

ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» оголошує конкурс журналістських розслідувань серед журналістів та громадських активістів на тему: «Місцева влада на Луганщині: що потрібно знати звичайним мешканцям?».

ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» оголошує конкурс журналістських розслідувань серед журналістів та громадських активістів  на тему: «Місцева влада на Луганщині: що потрібно знати звичайним мешканцям?».

Мета конкурсу – посилення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, районних адміністрацій та депутатів місцевих рад з метою підвищення рівня прозорості та підзвітності у їх діяльності. 

У конкурсі можуть брати участь – співробітники редакцій, позаштатні дописувачі друкованих та Інтернет – видань, блогери, теле – і радіожурналісти, фотокореспонденти, громадські активісти.

Жанр публікацій – аналітична стаття, авторська колонка, розслідування, відеосюжет, радіо- та телепрограма, які висвітлюють діяльність, корупційні схеми, порушення законодавства з боку місцевої влади на Луганщині. .

Обов’язкова умова – до розгляду прийматимуться матеріали, опубліковані в друкованій пресі та мережі Інтернет у період з 20 березня до 20 квітня 2015 року та надіслані у вказаний період за адресом: pela-lug@ukr.net з поміткою у темі «Журналістське розслідування».

Переможці та лауреати отримають спеціальні відзнаки та призи. Головний приз – фотоапарат.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться не пізніше 01 травня 2015 року.

Метою проекту «Розвиток громадянської журналістики у Луганській області», що здійснюється  ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення обізнаності та правової свідомості сільських мешканців та мешканців окупованих міст Луганщини за допомогою розвитку та підтримки громадянської журналістики в регіоні.

Контакти: Данильченко Максим Олексійович, 0990649654, pela-lug@ukr.net   

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: