Конкурс журналістських матеріалів на теми конфлікту інтересів посадовців

Фундація “Відкрите суспільство” оголошує конкурс журналістських матеріалів, спрямованих на висвітлення конфлікту інтересів у діяльності посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування

Фундація “Відкрите суспільство” оголошує конкурс журналістських матеріалів, спрямованих на висвітлення конфлікту інтересів у діяльності посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування. Ініціативу підтримує програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Конфлікт інтересів на державній службі виникає внаслідок зловживання владою через домінування особистого інтересу над суспільним. Під особистим інтересом державного службовця маються на увазі будь-які переваги для нього, його сім’ї, близьких родичів, друзів або особи чи організації, з якими він мав бізнесові чи політичні стосунки.

На конкурс приймають газетні публікації, радіо- й телематеріали, Інтернет-публікації, які вийшли в центральних і регіональних ЗМІ з 15 червня 2013 до 15 червня 2014 року.

За підсумками конкурсу буде присуджено три премії:
1-ше місце – 5000 грн.;
2-ге місце – 1000 грн.;
3-тє місце – 500 грн.

Розмір заохочувальних премій буде визначено додатково.

Роботи оцінюватиме журі, до якого увійдуть представники Фундації “Відкрите суспільство” й авторитетні експерти та журналісти, які займаються антикорупційною тематикою.

Охочим узяти участь у конкурсі слід заповнити заявку та надіслати її на поштову адресу: вул. Братська, 6, оф. 402, Київ, 04070, або на електронну адресу info@osf.org.ua (з позначкою “Реєстрація на конкурс журналістських матеріалів”).

Останній термін прийому заявок на конкурс – 15 червня. Результати конкурсу буде оголошено до 1 липня.

Положення конкурсу

Заявку можна скачати за посиланням http://osf.org.ua/anticorruption-investigation.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
(044) 425 77 09
info@osf.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: