Конкурс «Відстоювання доступу до лікарських засобів»

Програмна ініціатива Громадське здоров’я Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс «Відстоювання доступу до лікарських засобів в умовах нездійснених державних закупівель в 2014 р.»

Програмна ініціатива Громадське здоров’я Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс «Відстоювання доступу до лікарських засобів в умовах нездійснених державних закупівель в 2014 р.»

Мета конкурсу – розпочати громадський контроль над здійсненням закупівель життєво-необхідних лікарських засобів на національному та місцевому рівні силами самоорганізації пацієнтів (хворих на діабет, фенілкетонурію, муковісцидоз, та ін.),  рідних та активістів.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, що працюють в сфері забезпечення прав пацієнтів.

Загальний бюджет конкурсу – 195 000 грн.

Оптимальний бюджет проекту– 50 000 грн.

Термін реалізації проекту – 3 місяців.

Останній термін подання проектної заявки – 24 листопада 2014 р.

Додаткова інформація на сайті Міжнародного фонду «Відродження».

В результаті політичної та економічної кризи, девальвації курсів іноземних валют та невизначену позицію керівництва МОЗ України, не відбулися тендери на закупівлю життєво необхідних лікарських засобів та виробів медичного призначення в рамках існуючих 18 державних програм.  Станом на 27 жовтня 2014, не зважаючи на громадську активність пацієнтів та активістів, та відповідне доручення Прем’єр-міністра здійснено лише 23% закупівель, загальним обсягом 510 млн. грн. з запланованих в бюджеті 2,2 млрд. гривень.   В результаті нестачі лікарських засобів та неможливості придбати відповідні препарати вже задокументовані випадки смертей пацієнтів з гемофілією.

 Контакти: Ярослава Шуляк, Координатор Програмної ініціативи Громадське здоров’я Міжнародний фонд «Відродження»,  (+38044)461 97 09, shuliak@irf.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: