Конкурс успішних адвокаційних ініціатив продовжено до 20 вересня

Конкурс успішних адвокаційних ініціатив “Адвокасі в дії” продовжено до 20 вересня

Конкурс успішних адвокаційних ініціатив “Адвокасі в дії” продовжено до 20 вересня. Конкурс проводить Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники громадських організацій мають змогу подати опис успішної / ефективної адвокаційної кампанії на місцевому рівні.

У межах ініціативи за підсумками відкритого конкурсу буде відібрано 15 найбільш показових історій успіху, які буде поширено у ЗМІ як самостійні продукти, опубліковано в електронному збірнику й відображено у двох відеороликах. Відібрані історії успіху також увійдуть до фінального видання “Адвокасі в дії: як впливати на владу для вирішення місцевих проблем?” Крім того, їх буде презентовано на всеукраїнській конференції “Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем: підходи, практика, перспективи”, проведення якої заплановано в жовтні в Одесі.

Для презентації досвіду проведення ефективних адвокаційних кампаній слід: 1) підготувати опис історії успіху – реалізованої місцевої адвокаційної кампанії (за пропонованою схемою); 2) надіслати підготовану історію успіху на електронну адресу odesakvu@ukr.net з темою “Адвокасі в дії” до 20 вересня.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
Ігор Бринош
(048) 716 46 83
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: