Конкурс творчих робіт “Міліція під контролем”

Конкурс триває до 1 листопада

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів оголошує конкурс творчих робіт “Міліція під контролем”. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем дотримання прав людини правоохоронцями, а також показати самим правоохоронцям, які недоліки в їхній роботі хвилюють суспільство, і спонукати їх до покращення ситуації.

Конкурс триває до 1 листопада.

На конкурс приймають:
– фотографії;
– відеороботи;
– публіцистичні матеріали.

Цього року роботи оцінюватимуть користувачі соціальних мереж і журі. Публікації оцінюватиме журі.

Усі роботи буде виставлено на сторінці Асоціації в соціальній мережі “Facebook” і поширено по інших соціальних мережах із можливістю оцінити їх.

Переможців у кожній номінації визначатимуть за кількістю вподобань (лайків) за час проведення конкурсу. Після того серед робіт, які набрали найбільше голосів, журі обиратиме переможців.

Кожен учасник може подати на конкурс будь-яку кількість робіт.

Роботи слід надсилати на електрону скриньку Асоціації: umdpl.association@gmail.com. Після публікації роботи учасник отримає підтвердження й посилання на неї.

Публіцистичні матеріали повинні мати обсяг до 5 аркушів (орієнтовно 2000 слів).

У листі учасник обов’язково має зазначити назву творчої роботи, своє ім’я та прізвище, поштову і/або електронну адресу й контактний телефон.

Переможці отримають цінні подарунки. Також конкурсанти, роботи яких буде високо оцінено, отримають запрошення на тренінги з прав людини чи спеціальні відзнаки журі.

Надісланих на конкурс робіт не повертають. Асоціація залишає за собою право надалі використовувати їх у своїй діяльності.

За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім авторам, чиї роботи увійдуть до нього.

Контакти:
Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів
umdpl.association@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: