Конкурс для стажування в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) оголошують конкурс «СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЗІ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ» (далі – конкурс) в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) оголошують конкурс «СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЗІ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ» (далі – конкурс) в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи аналітичних центрів; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 20 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України» (список аналітичних центрів та тематичні напрямки їхньої роботи).

Програма стажування включатиме навчальну програму, яка складатиметься з наступних компонентів:

  • тренінгової програми з організаційного розвитку, менеджменту аналітичних центрів та аналізу політики;
  • короткотермінового навчального візиту до європейських аналітичних центрів.

Тривалість стажування: жовтень 2015 року – червень 2016 року.

Інтернам буде оплачуватися стипендія у розмірі 4 400 грн. (включно із податками).

Конкурсний відбір буде проходити у два етапи та здійснюватися Відбірковою конкурсною комісією до складу якої увійдуть представники  партнерських аналітичних центрів та адміністрації МФ «Відродження».

Оголошення результатів конкурсу: не пізніше 19 жовтня.

Кінцевий термін подачі документів – 23.59 09 жовтня 2015 року за адресою golota@irf.kiev.ua.  Заявки надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть.

Контактні особи від Ініціативи :

  • Софія Голота, координатор Ініціативи, golota@irf.ua
  • Олена Луцишина, асистент Ініціативи, e-mail: lutsishina@irf.ua

Детальні умови участі та аплікаційна форма

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: