Конкурс стипендій ромського освітнього фонду 2018

Ромський освітній фонд розпочав прийом заявок на конкурс стипендій за програмою «Право та гуманітарні дисципліни» на 2018-2019 навчальний рік.

Стипендіна програма «Право та гуманітарні дисципліни» Ромського освітнього фонду оголошує конкурс стипендій на 2018-2019 навчальний рік. 

Для участі в конкурсі необхідно:

  • Бути ромом/ромні за етнічним походженням та відкрито визнавати це;
  • Навчатися або планувати вступ до акредитованого в Україні професійно-технічного або вищого навчального закладу;
  • Мати активну громадську позицію та займатися волонтерською діяльністю в інтересах та на користь ромських громад.

Стипендійна програма надає пріоритет природничим наукам, комп’ютерним, інженерним, медичним і педагогічним спеціальностям, та міждисциплінарним студіям.

Стипендії програми «Право та гуманітарні дисципліни» – це унікальна можливість здобути професійно-технічну або вищу освіту за спеціальністю мрії, розвинути особисті та професійні якості, а в перспективі – знайти гідну роботу. Окрім цього, це ще й можливість долучитися до спільноти освічених молодих ромів, громадських активістів, щоб разом розвивати ромські громади і вирішувати проблеми ромів в Україні.

Стипендійна програма «Право та гуманітарні дисципліни» співфінансується Фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) та Ромським освітнім фондом. В Україні цю стипендійну програму адмініструє Ромська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження».

Для участі в конкурсі стипендійної програми уважно ознайомтесь з умовами. У разі додаткових запитань, звертайтесь за електронною адресою ponomaryov@irf.ua або ponomaryov@romaeducationfund.org до Сергія Пономарьова, координатора стипендійних програм Ромського освітнього фонду в Україні. 

Дедлайн для заявок – 14 травня 2018 року. Зверніть увагу, що заявки на участь у конкурсі приймаються лише в електронному вигляді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: