Конкурс статей-розслідувань про зловживання у сфері держзакупівель

Центр Політичних Студій та Аналітики спільно з порталом “Наші Гроші” й Інтернет-виданням “Телекритика” оголошують конкурс на статті-розслідування про зловживання у сфері закупівель за кошти місцевих бюджетів

Центр Політичних Студій та Аналітики спільно з порталом “Наші Гроші” й Інтернет-виданням “Телекритика” оголошують конкурс статей-розслідувань про зловживання у сфері закупівель за кошти місцевих бюджетів. Ініціативу підтримують програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонд Східна Європа.

Об’єктом розслідувань мають бути державні закупівлі, які здійснюють органи державної влади та місцевого самоврядування в усіх регіонах України. Статті, створені протягом січня-жовтня 2012 року, мають викривати резонансні порушення у сфері закупівель за кошти місцевих бюджетів. Заохочується викриття фактів причетності кандидатів у народні депутати до корупційних схем у сфері державних закупівель.

Найкращі статті буде нагороджено призами.

Статті потрібно надсилати до 31 жовтня на електронну адресу tender@cpsa.org.ua.

Центр Політичних Студій та Аналітики
096 497 42 25
tender@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: