Конкурс рецензій на переклади з німецької

У межах проекту “100 німецьких книг” оголошено конкурс рецензій на видані переклади

У межах проекту “100 німецьких книг” оголошено конкурс рецензій на видані переклади. Проект здійснює програма підтримки перекладів Німецького культурного центру “Goethe-Institut в Україні” за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу до виданих книжок, підвищити стандарти обговорення перекладів, заохотити найкращих дописувачів.

Список рецензованих книжок представлено на сайті 100buch.in.ua, примірники можна замовити в бібліотеці “Goethe-Institut в Україні”, купити в мережі книгарень “Є”, прочитати в бібліотеці “Молода гвардія”.

Автори рецензій мають надсилати тексти українською мовою на електронну адресу 100buch@mail.ua. Обсяг рецензії – до 1500 слів. Адміністратор допускає рецензію до конкурсу або відхиляє її. Допущені рецензії розміщують на сайті 100buch.in.ua та сайтах-партнерах. Надсилаючи свій твір на конкурс, автори тим самим підтверджують, що рецензія є їхньою оригінальною роботою, та погоджуються на її безгонорарне використання. Обмежень на кількість рецензій від одного автора немає.

Конкурс триває до 5 квітня. Переможців визначає журі, складу якого не розголошують до завершення оцінювання.

Нагородження відбудеться на підсумковій церемонії 6 квітня під час виставки “Книжковий світ”. Головна нагорода – двотижневе мовне стажування в Берліні (без обмежень за рівнем знання німецької мови). “Goethe-Institut в Україні” надає візову підтримку, забезпечує кошти на проїзд, проживання й оплачує мовний курс. Організатор установлює також інші заохочувальні нагороди для учасників конкурсу.

Проект “100 німецьких книг” існує з 2004 року. За цей час підтримку отримали понад 120 видань, серед яких 100 творів німецькомовних авторів уже видано. Перекладено важливі наукові публікації, найцікавіші художні твори, літературу для дітей і молоді.

Німецький культурний центр
“Goethe-Institut в Україні”
Антон Санченко
100buch@mail.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: