Конкурс пропозицій на проведення глибинних інтерв’ю

ГО “Інститут економічних досліджень та політичних консультацій” оголошує конкурс пропозицій на проведення глибинних інтерв’ю

ГО “Інститут економічних досліджень та політичних консультацій” оголошує конкурс пропозицій на проведення глибинних інтерв’ю в межах проекту “Незалежний аналіз ходу реформування сектору охорони здоров’я України”. Проект підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Результатом конкурсу стане відбір організації (компанії, ФОП), яка буде субконтрактором Інституту та проведе глибинні інтерв’ю в регіонах, які обрано пілотними в реформі сектору охорони здоров’я: Донецька, Дніпропетровська, Вінницька області та Київ. Очікується інтерв’ю з зацікавленими сторонами: представниками обласної державної адміністрації, міської ради, головними лікарями центрів ПМСД, сімейними лікарями та пацієнтами. Основні питання анкети розробить Інститут.

Зацікавлені організації повинні подати:
– лист зацікавленості;
– бюджет на весь період опитувань;
– технічну записку.

Термін подання документів – до 21 вересня.

Детальніше

Контакти:
ГО “Інститут економічних досліджень та політичних консультацій”
(044) 278 63 42
institute@ier.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: