Конкурс проектів для громадських ініціатив Західного, Східного і Південного регіонів

Задля посилення ролі громадянського суспільства у пошуках відповіді на найактуальніші проблеми, з якими Україна стикається сьогодні, Міжнародний фонд «Відродження» оголошує три конкурси проектів для громадських ініціатив Західного, Східного і Південного регіонів.

Громадянське суспільство сьогодні є безумовною засадою існування та функціонування української держави та основною рушійною силою реформ. В умовах неоголошеної війни на Сході країни та складної економічної ситуації, існує нагальна потреби консолідації суспільства навколо проекту спільного майбутнього. Саме громадянське суспільство зараз відповідальне за формування конструктивного, спрямованого в майбутнє порядку денного для України.  

Задля посилення ролі громадянського суспільства у пошуках відповіді на найактуальніші проблеми, з якими Україна стикається сьогодні, Міжнародний фонд «Відродження» оголошує три конкурси проектів для громадських ініціатив Західного, Східного і Південного  регіонів.

Мета цього конкурсу – сприяння громадським ініціативам, які формують новий «порядок денний» для громад та країни, допомагаючи зробити реформи більш ефективними; залучити громадян до впровадження реформ; сприяти  участі громадян  у процесах національного порозуміння і примирення. 

Учасники – громадські організації, які зареєстровані та діють у Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Закарпатській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Луганській Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Загальний бюджет кожного конкурсу – 1 200 000 гривень.

Максимальний розмір гранту – 120 000 гривень (оптимальний розмір гранту становить 80-100 тисяч гривень).

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців (оптимальна тривалість проекту – 4-5 місяців).

Інформація про конкурси:

Конкурс проектів для громадських ініціатив Західного регіону

Конкурс проектів для громадських ініціатив Східного регіону

Конкурс проектів для громадських ініціатив Південного регіону

Контакти:  

Євген Попов, Керівник Південноукраїнського представництва МФ «Відродження», popov@irf.ua

Олена Розсказова, Керівник Східноукраїнського представництва МФ «Відродження», rozskazova@irf.ua

Оксана Дащаківська, Керівник Західноукраїнського представництва МФ «Відродження», dashchakivska@irf.ua  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: