Конкурс «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей «Хоспіс вдома»»

Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей «Хоспіс вдома»».

Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс  «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей «Хоспіс вдома»».

Мета конкурсу – підтримка ініціатив громадських організацій для розвитку педіатричної паліативної допомоги  “Хоспіс вдома”, яка створена або створюються громадськими організаціями, благодійними фондами у співпраці з державними закладами охорони здоров’я, що мають право обслуговувати дитяче населення.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, зареєстровані ініціативні групи, які працюють в сфері паліативної допомоги в Україні – у співпраці з державними медичними закладами, що мають право обслуговувати дитяче населення.

Загальний бюджет конкурсу – 1 350 000 грн.

Максимальний розмір гранту – 300 000 грн.

Останній термін подання проектів – 10 квітня 2015 року.

Оголошення результатів – до 30 квітня 2015 року.

Додаткова інформація на сайті Міжнародного фонду «Відродження».

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів всіх вікових категорій із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їх родин, шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини.

“Хоспіс вдома” – послуга з надання паліативної допомоги мультидисциплінарною командою, що надається за місцем перебування пацієнта, зокрема вдома, за винятком тих пацієнтів, які перебувають в стаціонарних закладах системи охорони здоров’я.

Хоспіс – це стаціонарний заклад охорони здоров’я, що забезпечує цілодобове надання спеціалізованої паліативної допомоги.

Контакти:  Ксенія Шаповал-Дейнега, менеджер Програмної ініціативи «Громадське здоров’я», shapoval@irf.ua, тел.461 97 09

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: