Конкурс на участь у кампанії “Антидискримінаційна дія”

Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” у межах спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні оголошує конкурс на участь в інформаційно-просвітницькій кампанії “Антидискримінаційна дія”

Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” у межах спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні оголошує конкурс на участь в інформаційно-просвітницькій кампанії “Антидискримінаційна дія”. Кампанію підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Організатори запрошують до участі повнолітніх активістів громадських організацій з усіх регіонів України, які прагнуть протидіяти дискримінації та захищати права людини.

Мета спільної ініціативи – підготовка поправок до законодавства у сфері захисту від дискримінації, боротьби зі “злочинами на ґрунті ненависті” та “мовою ворожнечі” з одночасним посиленням спроможності правозахисних організацій та організацій, що представляють інтереси міноритарних груп, до адвокатування та лобіювання антидискримінаційних ініціатив і покращенням знань і практичних навичок різних соціальних і професійних груп.

Проект включає адвокаційний та інформаційно-просвітницький компоненти – розробку методичних рекомендацій, організацію тренінгів щодо захисту від дискримінації для різних соціальних і професійних груп.

Основні компоненти програми:
– 2-денний тренінг (Вінниця) для двох груп учасників (по 15 осіб).
Основи теорії прав людини, поняття, ознаки та види дискримінації, механізми захисту від дискримінації, просвітницька роботи з різними соціальними та професійними групами, планування регіональних активностей.
– Поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах.
– Просвітницькі заходи в регіонах та експертна підтримка місцевих ініціатив.

Для участі у програмі буде відібрано 30 претендентів, які відповідають таким критеріям:
• членство в недержавних організаціях;
• готовність працювати в команді з іншими учасниками програми;
• готовність відвідувати всі заняття програми;
• готовність брати активну участь у підготовці та реалізації інформаційно-просвітницьких активностей із протидії дискримінації у своєму регіоні.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення тренінгів і назад (за наявності проїзних документів і в межах вартості проїзду плацкартом або рейсовим автобусом).

Участь безкоштовна.

Групу учасників формуватимуть за результатами конкурсного відбору.

Для участі в конкурсі слід зареєструватися на участь у програмі, заповнивши реєстраційну анкету та надіславши її до 23:59 23 березня на електронну адресу visvin@meta.ua. Оголошення та повідомлення результатів конкурсу – 28 березня.

Інформаційно-просвітницький центр “Вісь”
Світлана Дубина
096 588 62 14

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: