Конкурс на участь у кампанії “Антидискримінаційна дія”

Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” оголошує конкурс на участь в інформаційно-просвітницькій кампанії “Антидискримінаційна дія”

Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” оголошує конкурс на участь в інформаційно-просвітницькій кампанії “Антидискримінаційна дія”. Конкурс проходить у межах спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують активістів громадських організацій з усіх регіонів України, які прагнуть протидіяти дискримінації та захищати права людини.

Мета програми – проведення інформаційно-просвітницької кампанії та створення загальноукраїнської мережі регіональних координаторів для поширення знань і практичних навичок серед різних соціальних і професійних груп у сфері захисту від дискримінації.

Основні компоненти програми:
– дводенний тренінг (Вінниця) для двох груп учасників (по 15 осіб): основи теорії прав людини, поняття, ознаки й види дискримінації, механізми захисту від дискримінації, просвітницька роботи з різними соціальними та професійними групами, планування регіональних активностей;
– поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах: просвітницькі заходи в регіонах й експертна підтримка місцевих ініціатив.

Для участі в курсі буде відібрано 30 претендентів, які відповідають таким критеріям:
• членство в недержавних організаціях;
• готовність працювати в команді з іншими учасниками програми;
• готовність відвідувати всі заняття програми;
• готовність брати активну участь у підготовці й реалізації інформаційно-просвітницьких ініціатив із протидії дискримінації у своєму регіоні.

Реєстрація триває до 23 березня. Учасників конкурсу повідомлять про його результати 28 березня.

Детальніше в додатку

Інформаційно-просвітницький центр “Вісь”
Світлана Дубина
096 588 62 14
visvin@meta.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: