Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив ВПО: Київ

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Києві

Анексія Криму Російською Федерацією та неоголошена війна на Сході України у 2014-2015 роках спричинили велике масове переселення громадян із цих регіонів України. Існуючі адміністративні та соціальні інституції, а також місцеві ринки праці зіткнулися з необхідністю швидко вирішувати чисельні проблеми, пов’язані з внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Серед найгостріших з них – працевлаштування, житло, складнощі з інтеграцією у нових місцях проживання та серед нових для переміщених осіб громад. 

За пропозицією засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, фонд розпочинає ініціативу з допомоги ВПО в Україні. Серед її першочергових завдань – сприяння працевлаштуванню та інтеграції ВПО, створення можливостей для започаткування та розвитку ними власного бізнесу.

Для реалізації цієї ініціативи Міжнародний фонд «Відродження» оголошує Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Києві

Мета конкурсу – сприяння самозайнятості та розвитку малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб (ВПО); створення позитивних прикладів успішного започаткування бізнесу ВПО як моделі для створення робочих місць державою та іншими зацікавленими сторонами.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди; їх об’єднання (коаліції). 

Максимальний розмір гранту, включно із фондом для підтримки бізнес-ініціатив та адміністративними витратами, складає 1 500 000 гривень.

Останній термін подання проектної заявки – 17.00 20 квітня 2015 року.

Інші конкурси:

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Львові.

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Одеса.

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Харкові.

Контакти:  Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua,  (044) 482 24 29

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: