Конкурс на посади директорів центрів з надання БВПД

Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Конкурс проводиться з 13 березня по 30 квітня 2015 року, відповідно до Порядку проведення конкурсу претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Кваліфікаційні вимоги до претендентів, а також форма он-лайн заявки для участі у конкурсі доступні на сайті www.legalaid-jobs.in.ua.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 27 березня 2015 року включно.

Відібрані за результатами опрацювання надісланих заявок претенденти будуть запрошені до столиці для проходження інтерв’ю, яке проводитиметься комісією, склад якої формуватиметься за пропозиціями відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги. 

Порядок проведення конкурсу обговорено з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затверджено Координаційним центром з надання правової допомоги.

Проект розроблений у співпраці з українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади,

За матеріалами: Олександр Гриб, Координаційний центр з надання правової допомоги, тел. 486-71-06

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: