Конкурс на найкраще висвітлення у ЗМІ епідемії вірусного гепатиту С

Житомирська обласна громадська організація “Перспектива” оголошує конкурс на найкраще висвітлення у ЗМІ епідемії вірусного гепатиту С в Україні

Житомирська обласна громадська організація “Перспектива” оголошує конкурс на найкраще висвітлення у ЗМІ епідемії вірусного гепатиту С в Україні. Ініціативу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі приймають роботи авторів масових друкованих видань, Інтернет-видань, інформаційних агентств, радіостанцій і телеканалів, які було оприлюднено з 15 червня до 15 липня.

Журналісти мають надати записи чи газети з публікаціями на адресу: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 32 (вхід із двору швидкої допомоги, 2-й поверх) або на електронну адресу: perspektive2006@mail.ru.

Три переможці конкурсу отримають дипломи та грошові премії (по 500 грн.).

Підсумки конкурсу буде підбито до 25 липня. Церемонія нагородження відбудеться на прес-конференції наприкінці липня в Житомирі. Усіх переможців буде запрошено на прес-конференцію.

Конкурсна комісія:
– Лариса Бреднєва, головний лікар-інфекціоніст області;
– Юрій Боровий, керівник проекту;
– Олексій Котвицький, директор ЖОГО “Перспектива”;
– Максим Демченко, виконавчий директор Благодійної асоціації “Світло надії”.

Житомирська обласна громадська організація “Перспектива”
Олексій Котвицький
067 990 28 32
perspektive2006@mail.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: