Конкурс мікрогрантів для ОСН Миколаївщини

ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” оголошує конкурс мікрогрантів для органів самоорганізації населення (ОСН) та ініціативних груп Миколаївщини

ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва” оголошує конкурс мікрогрантів для органів самоорганізації населення (ОСН) та ініціативних груп Миколаївщини. Ініціативу підтримує програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конкурсі можуть брати:
· ОСН, що діють на території сіл, селищ, міст Миколаївської області та зареєстровані як неприбуткові організації з кодом неприбутковості 0004 (0006, 0011);
· ініціативні групи громадян зі створення ОСН, що діють на території сіл, селищ, міст Миколаївської області й перебувають у стадії створення й легалізації ОСН.

Орієнтовна тематика проектів:
– захист законних прав громадян у відносинах з органами місцевого самоврядування й державної влади, постачальниками житлово-комунальних, транспортних послуг, послуг соціального захисту тощо;
– захист інтересів громад при формуванні та реалізації місцевих програм соціально-економічного розвитку та цільових програм.

Термін подання заявок – до 17:00 1 липня. Оголошення результатів конкурсу – 19 липня.

Тривалість проекту – до 5 місяців.

Потенційних грантерів запрошують на тренінги з питань створення, організації діяльності ОСН та написання проектних заявок на поточний конкурс.

Орієнтовні дати проведення тренінгів у Миколаєві – 5-6 червня.

Організатори компенсують вартість проїзду учасників в обидва боки (автобусом), проживання, харчування (окрім вечері), забезпечують роздатковими матеріалами.

Анкети приймають до 22 травня на адреси frgn@ukrpost.ua або fondnikol@gmail.com.

Детальні умови конкурсу

Аплікаційна форма

Анкета учасника тренінгу

Контакти:
ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”
fondnikol@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: