Конкурс грантів від партнерів: «Підтримка регіонального діалогу»

Kонкурс покликаний посилити залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо реформи освіти, реформи охорони здоров’я та пенсійної реформи. Конструктивний та публічний діалог у цих сферах дуже важливий, адже впливає на міжнаціональну гармонію та міжнародне становище України.

Разом з грантерами Міжнародний фонд «Відродження» продовжує активно працювати задля розвитку в Україні публічної політки, приділяючи особливу увагу реалізації реформ на місцевому рівні, та публічному поясненню реформи суспільству.
 
Для підтримки регіонального діалогу по трьох важливих напрямках реформ Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження», оголошує конкурс грантів.  
 
Цей конкурс покликаний посилити залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо реформи освіти, реформи охорони здоров’я та пенсійної реформи. Конструктивний та публічний діалог у цих сферах дуже важливий, адже впливає на міжнаціональну гармонію та міжнародне становище України.
 
Запрошуємо громадські організації брати участь у конкурсах:
 
1. «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти» http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5867
2. «Підтримка регіонального діалогу в реформі охорони здоров’я» http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5866
3. «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5868
 
Кінцевий термін подання грантових заявок: 5 березня 2018 року до 18:00.
У разі додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь електронною поштою rfr@ier.kiev.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: