Конкурс графіті на тему протидії дискримінації

Добропільський центр молоді “Добро” оголошує конкурс малюнків-графіті на тему протидії дискримінації

Добропільський центр молоді “Добро” оголошує конкурс малюнків-графіті на тему протидії дискримінації. Ініціативу підтримують Добропільська міська рада та філія ДТЕК “Добропіллявугілля” “Соцсервіс”. Конкурс проходить у межах інформаційно-просвітницької кампанії “Антидискримінаційна дія”, яку проводять Коаліція з протидії дискримінації в Україні й Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.
 
Графіті-батл пройде 10 листопада на центральному стадіоні міста Добропілля. Його буде приурочено до Міжнародного дня боротьби проти фашизму, расизму й антисемітизму.

Умови конкурсу:
– до 10 жовтня потрібно надіслати ескіз малюнка на тему неприпустимості дискримінації;
– на підставі отриманих ескізів експертна комісія оголосить переможців, які зможуть втілити свої ідеї у графіті-малюнках на стіні міського стадіону;
– ескізи слід надсилати на електронну пошту Psix1325@rambler.ru.

Також для малюнків буде створено альбом у групі http://vk.com/graffiti_dobro, де можна буде їх розміщати. Під кожним малюнком слід залишити таку інформацію:
– ПІБ учасника, контактний номер;
– опис теми й ідеї малюнка.

Організатор надає:
– необхідну кількість фарби;
– підготовлену стіну – близько 50 метрів, висотою близько 2,5 метри.

Контакти:
Добропільський центр молоді “Добро”
Андрій Гончаров
066 243 83 90
fongoncharoff@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: