Конкурс для викладачів медичного права

ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” оголошує конкурс на участь у воркшопі для викладачів курсу “Медичне право України” медичних і юридичних вишів

ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” оголошує конкурс на участь у воркшопі для викладачів курсу “Медичне право України” медичних і юридичних вишів. Воркшоп підтримують програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” й Фундацій Відкритого Суспільства.

Захід відбудеться 5-6 жовтня у Львові.

Воркшоп ґрунтуватиметься на матеріалах ресурсного посібника “Охорона здоров’я та права людини” та практичного посібника “Права людини в галузі охорони здоров’я”. Крім того, під час заходу особливу увагу буде приділено навчальним програмам із медичного права, які затверджено відомчими органами влади: 1) навчальним програмам із курсу “Медичне право України” для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, які навчаються за спеціальністю “Правознавство” та здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень “Магістр” і “Спеціаліст”; 2) навчальній програмі з курсу “Медичне право України” для слухачів факультетів післядипломної освіти вищих медичних навчальних закладів і закладів післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я; 3) навчальній програмі з курсу “Медичне право” для студентів вищих медичних навчальних закладів III-ІV рівнів акредитації.

Кожен учасник отримає сертифікат про участь, а також примірник книги “Права людини у сфері охорони здоров’я” з серії, підготованої в межах міжнародного проекту “Практичні посібники у сфері права та здоров’я” (“Practitioner Guides in Law and Health”).

Щоб узяти участь у конкурсі, слід надсилати на електронну адресу prlawlab@ukr.net заповнену заявку-резюме й есе (не менш ніж 250 слів), яке висвітлюватиме зацікавленість і мотивацію участі в заході, до 18:00 10 вересня. Після відбору учасникам воркшопу буде надіслано індивідуальні запрошення й детальну програму.

Для учасників воркшопу після завершення заходу буде оголошено конкурс на одержання мінігрантів Міжнародного фонду “Відродження” для методологічного вдосконалення курсу “Медичне право”, імплементації компоненту прав людини в навчальну програму.

Усі витрати, пов’язані з участю у воркшопі, забезпечують організатори заходу.

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
Ірина Сенюта, 067 67 070 33
Христина Терешко, 067 731 30 35

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: