Конкурс адвокаційних кампаній для територіальних громад Луганщини

ГО “Громадська ініціатива Луганщини” оголошує конкурс адвокаційних кампаній для самоорганізованих територіальних громад Луганщини

ГО “Громадська ініціатива Луганщини” оголошує конкурс адвокаційних кампаній для самоорганізованих територіальних громад Луганщини. Ініціативу підтримує програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Ми презентуємо конкурс мікрогрантів, призовий фонд якого становить 30 тис. грн. Цей конкурс спрямовано на підтримку невеликих адвокаційних ініціатив від самоорганізованих територіальних громад міст, сіл і селищ Луганщини”, – розповіла керівник організації Тетяна Кіріллова.

Перший етап конкурсу, під час якого збиратимуть концепції проектів, триватиме до 23 квітня; другий – етап професійного формування заявок – до 31 травня. До 15 червня проекти розглядатиме конкурсна комісія, і найкращі з них мають почати реалізовуватися з 1 липня.
 
Узяти участь у конкурсі можуть органи самоорганізації населення (офіційні та незареєстровані); організації, що співпрацюють із громадами; ініціативні групи від шести чоловік.

Під адвокаційними ініціативами мається на увазі вирішення соціально значущих проблем шляхом привернення до них уваги громадськості, широкого залучення зацікавлених осіб і ЗМІ, проведення низки заходів, спрямованих на вирішення зазначених проблем або зміну практики застосування законодавчих норм.

Інформаційні матеріали та аплікаційну форму можна отримати:
– на сайті “Органи самоорганізації населення Луганська” (http://osn.lugansk.ua/);
– за запитом на електронну адресу ГО “Громадська ініціатива Луганщини” (lekotan@ukr.net).

Контакти:
ГО “Громадська ініціатива Луганщини”
050 622 33 30
(0642) 35 72 32
lekotan@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: